Pridaj sa

Možností, ako nás podporiť je viac.

1. staňte sa prispievateľom VZDOR-u

Keďže časopis chce byť tribúnou ľudu, uvítame akékoľvek vaše texty, príspevky a postrehy zo života, z práce, z domova i zo sveta… Ak budú príspevky stáť za zverejnenie a nebudú protirečiť základnému poslaniu časopisu, objavia sa v najbližšom výtlačku VZDORu. Chceme vyzvať aj tých, ktorí si myslia, že „nevedia písať“. Podstatný je obsah a pointa textu, so štylistikou či inou úpravou textu radi pomôžeme a dohodneme sa na konečnej podobe textu. Ak sa obávate, že by vám zverejnenie textu spôsobilo problémy (napríklad v práci), nemusíte sa podpisovať vlastným menom, poprípade spomínať konkrétne detaily, ktoré by mohli identifikovať autora. Príspevky posielajte na našu redakčnú adresu.

2. propaguj VZDOR

Rozširujte povedomie o časopise, šírte jeho stránky na internete, zdieľajte najnovšie vydania na facebooku, preposielajte PDF svojim známym, umiestňujte odkaz na svoje vlastné weby….
Ak chcete propagovať časopis aj v uliciach, stiahnite si naše propagačné letáky či nálepky a umiestňujte ich na viditeľné miesta.

1 názor na “Pridaj sa

 1. Tak už tu máme 2. kolo prezidentských volieb alebo zvoľ si svojho starého xuja 🙂

  Voľby priniesli niekoľko drobných prekvapení a námetov na zamyslenie sa.
  1. účasť voličov bola nižšia ako vo voľbách aj keď bolo voličov habadej. Zvláštne, že vyše polovica ľudí nevyužila svoje právo (bude takto zvolený kandidát morálne legitímny ?) Referendum je neplatné pokiaľ nie je nadpolovičná účasť voličov.
  2. apatia – Ľudia nešli voliť ani na truc, aspoň relatívne blízkeho marginálneho kandidáta Jurištu. Sympatický deduško aj keď trochu naivní ale vzhľadom k svojmu veku môže byť. :-).
  3. peniaze – masovokomunikačné prostriedky – PR marketing dokážu aj najväčšiu ozrutu vytiahnuť na výslnie a predstaviť nám v krásnom obale ako jednu z možných alternatív proti hranolovi. Dokázali spoločne s ratingovými spoločnosťami presmerovať od relatívne schopnejšieho kandidáta voličov k tomu kto si to zaplatil vylepšené prieskumi verejnej mienky.

  Tak čo s budúcou Sobotou ? Natiahnem si gumene rukavice a budem si pri peknom počasí pleť a čistiť záhradu alebo pôjdem grcajúc voliť mänšie (väčšie) zlo ?

  Jednoducho z dvoch úžerníkov si buď vybrať pobirmovaného kvázi -komunistu alebo dobrého anjela akože filantropa.

  Slovami klasika: „Radší. jdu blejt velebnosti ?“.

  Budeme si musieť ešte asi počkať na prerod spoločnosti, kde budú súťažiť o tento post skutoční odborníci, zástupcovia ľudu a nie figúrky finančných skupín. Jednoducho je teraz volič v pozícii ovce a má si vybrať priateľskejšieho holiča.

  Andrej Ždanov

Pridaj komentár