4 thoughts on “Kontakt

  • 8. apríla 2014 at 17:39
   Permalink

   Dobrý deň,

   všetky postrehy zo všetkých pracovísk radi uvítame, preto ak máte podobné skúsenosti aj s PSA, treba nám o nich dať vedieť.
   Ďakujeme, redakcia

 • 12. augusta 2015 at 21:39
  Permalink

  Se zájmem jsem si přečetl (zatím jen částečně) Váš časopis č. 5-6/2015.
  Zaujala mne i informace o oslavách 70. výročí osvobození a podílu KSČM. Bohužel ji musím považovat za neobjektivní a zkreslenou. Částečně dáno tím, že informace k článku “KSČM a oslavy konce II. světové války” jste čerpali pouze zprostředkovaně. A k politování od “zdrojů”, které s KSČM mají pramálo společného a spíše zneužily situace k dezinformaci (abych byl mírný v hodnocení). Území kraje a stejně tak i Brno, je poseto pomníčky osvoboditelů a jsem přesvědčený, že na žádný KSČM spolu s vlasteneckými spolky nezapomněla. Stejně tak i na Ústředním hřbitově v Brně 26. dubna. Konstatování D. Pazdery (se kterým jsem se tam také potkal) o tom, že tato pieta byla organizována jen dvěma spolky (jejichž zásluhu, zejména D. Kosinové, nesnižuji), je již vyložená lež. Organizována byla šesti organizacemi, mj. MěV KSČM, což je patrné i z pozvánek. Celé vyznění článku je pak zcela podřízeno záměru obou aktérů “objektivně” informovat o KSČM – jejich informace jsou však jen povrchní a zvenčí a o cílech si nedělám iluzi.
  Vaší práce si vážím a byl bych rád, pokud by tomu mohlo být i nadále. K tomu můžete přispět, pokud informace o KSČM nebude získávat z tak pochybných zdrojů.
  Jan Korbel, člen MěV KSČM Brno

Pridaj komentár