5 thoughts on “Kontakt

  • 8. apríla 2014 at 17:39
   Permalink

   Dobrý deň,

   všetky postrehy zo všetkých pracovísk radi uvítame, preto ak máte podobné skúsenosti aj s PSA, treba nám o nich dať vedieť.
   Ďakujeme, redakcia

   Reply
 • 22. apríla 2014 at 20:52
  Permalink

  Dobrí večer uvítal by som ak by sa dala táto stránka zdieľať na soc. sieťach proste to nejako rozšíriť.

  Reply
 • 12. augusta 2015 at 21:39
  Permalink

  Se zájmem jsem si přečetl (zatím jen částečně) Váš časopis č. 5-6/2015.
  Zaujala mne i informace o oslavách 70. výročí osvobození a podílu KSČM. Bohužel ji musím považovat za neobjektivní a zkreslenou. Částečně dáno tím, že informace k článku „KSČM a oslavy konce II. světové války“ jste čerpali pouze zprostředkovaně. A k politování od „zdrojů“, které s KSČM mají pramálo společného a spíše zneužily situace k dezinformaci (abych byl mírný v hodnocení). Území kraje a stejně tak i Brno, je poseto pomníčky osvoboditelů a jsem přesvědčený, že na žádný KSČM spolu s vlasteneckými spolky nezapomněla. Stejně tak i na Ústředním hřbitově v Brně 26. dubna. Konstatování D. Pazdery (se kterým jsem se tam také potkal) o tom, že tato pieta byla organizována jen dvěma spolky (jejichž zásluhu, zejména D. Kosinové, nesnižuji), je již vyložená lež. Organizována byla šesti organizacemi, mj. MěV KSČM, což je patrné i z pozvánek. Celé vyznění článku je pak zcela podřízeno záměru obou aktérů „objektivně“ informovat o KSČM – jejich informace jsou však jen povrchní a zvenčí a o cílech si nedělám iluzi.
  Vaší práce si vážím a byl bych rád, pokud by tomu mohlo být i nadále. K tomu můžete přispět, pokud informace o KSČM nebude získávat z tak pochybných zdrojů.
  Jan Korbel, člen MěV KSČM Brno

  Reply
 • 10. októbra 2015 at 12:24
  Permalink

  Dobrý den, urguji odpověď na svůj komentář ze dne 12. 08. 2015. Dočkám se?
  Jan Korbel

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.