Vzdor-strana práce zabojuje v blížiacich sa voľbách VÚC 2017. Môžeme Vám s radosťou oznámiť, že aj celé vedenie Vzdoru-strany práce kandiduje v týchto voľbách (Fotky kandidátov vo vnútri)

Na post župana v Žilinskom samosprávnom kraji a poslanca za okres Ružomberok naša strana postavila predsedu Stanislava Pirošíka, ktorý kandiduje za koalíciu Vzdor-strana práce a Komunistická strana Slovenska

Podpredseda Miroslav Pomajdík zabojuje za poslanca Košického VÚC v okrese Spišská Nová Ves, ďalší podpredseda Martin Zeleňák sa bude uchádazať o post poslanca v Prešovskom VÚC za okres Stropkov a posledný z trojice podpredsedov Jozef Vacula bude kandidovať za poslanca v Žilinskom VÚC za okres Liptovský Mikuláš.

Člen vedenia Martin Jágrik zabojuje o poslanecké kreslo v Trenčianskom VÚC za okres Považská Bystrica, ďalší člen vedenia Pavol Novotný kandiduje za poslanca Košického VÚC za okres Košice I., ďalším člemom vedenia je Andrej Majerík, ktorý kandiduje za poslanca Banskobystického VÚC za okres Brezno a Velitš za okres Martin.

Vzdor-strana práce samozrejme postavila aj ďalších svojich členov po celom Slovensku, ktorých Vám predstavíme neskôr. Najviac kandidátov Vzdor-strana práce postavila hlavne v Žilinskom, Košickom a Prešovskom VÚC.

V okresoch, kde sme nepostavili svojich kandidátov, podporujeme kandidátov KSS a na predsedov VÚC Jalala Suleimana za KSS a v Košickom VÚC Lukáša Sisáka za KSS.

Podporte vo voľbách VÚC 2017 kandidátov Vzdoru-strany práce a Komunistickej strany Slovenska, teda organizácií združených v Socialistickom fronte.

Stanislav Pirošík- predseda Vzdoru-strany práce a kandidát na župana v Žilinskom VÚC a za poslanca za okres Ružomberok

Miroslav Pomajdík- podpredseda Vzdoru-strany práce. Kandidát na poslanca v Košickom VÚC za okres Spišská Nová Ves.

Jozef Vacula- podpredseda Vzdoru-strany práce. Kandidát na poslanca Žilinského VÚC za okres Liptovský Mikuláš.

Martin Zeleňák- podpredseda Vzdoru-strany práce. Kandidát za poslanca v Prešovskom VÚC za okres Stropkov.

Martin Jágrik- člen vedenia Vzdoru-strany práce. Kandidát na poslanca v Trenčianskom VÚC za okres Považská Bystrica.
V strede Pavol Novotný- člen vedenia Vzdoru-strany práce. Kandidát na poslanca v Košickom VÚC za okres Košice I.
Andrej Majerík, ktorý kandiduje za poslanca Banskobystického VÚC za okres Brezno