Na 1. májové zhromaždenie komunistov zavítal vzácny hosť- umelkyňa Mária Kráľovičová: Foto v článku

Všetci dobre poznáme rôznych hercov, ktorí za socializmu hrali skoro v každom jednom filme, vďaka rozvinutej kultúre a kinematografii, či divadelníctvu sa dostali do povedomia každého z nás, preslávili sa a z toho čerpajú dodnes. Hrali obetavých mladých zapálených komunistov, partizánov, odhodlaných revolucionárov, veľká väčšina z nich bola aj členmi KSČ, alebo SZM, aktivizovali sa v prospech socializmu a zrazu prišiel rok 1989 a z týchto poslušných prorežimných hercov sa stali najzaritejší antikomunisti, nepriatelia socializmu, začali sa dušovať ako boli vždy proti režimu a komunistom, ako vždy obdivovali kapitalizmus, USA a neviditeľnú ruku trhu.

Rýchlo prezliekli kabáty, aby sa opäť mali dobre a prenikli medzi novovznikajúcu kapitalistickú smotánku. Ukázali, že sú to oportunisti najhrubšieho zrna, tak keď boli takí antikomunisti za socializmu, prečo sa z nich nestali disidenti, nevystupovali proti režimu, ale vystupovali v každom jednom filme a nijak verejne nekritizovali zriadenie… Teraz sú z nich veľkí hrdinovia a “revolucionári”.

No našťastie sú tu aj takí, ktorí neprezliekli kabát a ktorí sa aj v dnešnej dobe neboja prihlásiť ku komunistickým myšlienkam a podporiť akcie komunistov, aj keď dobre vedia, že si od svojich kolegov, časti obyvateľstva a smotánkovských vplyvných kruhov vyslúžia akurát pohŕdanie a zatracovanie.

Umelkyňa Mária Kráľovičová je jedna z mála herečiek, ktoré nepodľahli novodobému antikomunistickému trendu a statočne prišla sama zo svojej vôle podporiť 1. májové zhromaždenie Sviatku práce v Bratislave, ktorú organizovala Komunistická strana Slovenska, za čo jej od nás komunistov patrí veľká vďaka a uznanie. Nesmierne si vážime vaše postoje a statočnosť.

Vzdor-strana práce

18198652_10212423725299254_2407310357030203033_n